O Nas

               OPTIMA Poradnia Kardiologiczna została założona w 2014 r jako spółka partnerska celem świadczenia usług w zakresie kardiologii osób dorosłych. 

 

      Od początku istnienia celem nadrzędnym naszej firmy była dbałość o najwyższy standard świadczenia usług medycznych . Aby to osiągnąć inwestujemy w nowoczesny sprzęt medyczny , podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe , uczestniczymy w zjazdach i konferencjach naukowych z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych a także utrzymujemy kontakty z ośrodkami klinicznymi w Warszawie, Olsztynie i Białymstoku w których konsultujemy naszych pacjentów.

 

 

        Pacjent w naszej poradni zawsze jest traktowany w sposób życzliwy i profesjonalny, zgodnie z zasadami etyki lekarskiej czyli z pełnym respektowaniem prawa chorego do informacji na temat stanu jego zdrowia oraz planowanych działań diagnostycznych i leczniczych .

 

 

    Naszą rolą i obowiązkiem jest przedstawić choremu jego aktualny stan zdrowia poinformować o celu i i zasadności wykonywanych badań oraz sposobach leczenia ich zaletach a także możliwych powikłaniach.

 

 

         Lekarze pracujący w Poradni posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w oddziałach kardiologii zachowawczej , kardiologii inwazyjnej oraz lecznictwie ambulatoryjnym, wykonują cały zakres kardiologicznych badań nieinwazyjnych takich jak: EKG spoczynkowe , ECHO serca , testy wysiłkowe ekg, interpretują badania Holtera ekg i Holtera ciśnieniowego.

 

 

 

 

               

 

 

 

 

 

 Prywatna Poradnia Kardiologiczna

605 125 878

PTIMA

lek.med. Leszek Kołakowski

 

   Specjalista chorób wewnętrznych,  kardiolog,  kardiolog  interwencyjny .

absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Wieloletni praktyk w zakresie kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej ( echo serca , testy wysiłkowe ekg, monitorowanie ekg met. Holtera) oraz diagnostyce i leczeniu inwazyjnym choroby wieńcowej.

lek.med. Małgorzata   Wasilewska-Piktel

 

    Specjalista chorób wewnętrznych,  kardiolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku . Wieloletni praktyk w zakresie kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej ( echo serca przezklatkowe oraz przezprzełykowe , testy wysiłkowe ekg, monitorowanie ekg met. Holtera)

t: 605 125 878

e: poradnia@kardiologolecko.pl

OPTIMA Poradnia Kardiologiczna lekarze M.Wasilewska-Piktel i L.Kołakowski  s.p.

ul. 11 Listopada 23 pok 21 ( I piętro)                    19-400 OLECKO

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY

Copyrigth 2017 by Leszek Kołakowski

PTIMA